Takto nám můžete zaplatit
U nás můžete nakupovat bezpečně! Vaše data jsou přenášena 100% šifrovaně prostřednictvím certifikovaného protokolu SSL. To je důležité nejen pro Vaše osobní údaje, ale platí to v plném rozsahu i pro Vaše platební možnosti. Můžete si vybrat z následujících způsobů platby:
Klasická a naše nejčastěji používaná možnost platby. Po dokončení objednávky okamžitě obdržíte potvrzení objednávky s našimi bankovními údaji. Ze zkušenosti víme, že platbu obdržíme do 1-2 dnů, což automaticky potvrdíme e-mailem. Nyní je zboží vybráno, zabaleno a předáno našemu poskytovateli logistických služeb. O tom, kde se vaše zboží nachází, budete samozřejmě informováni e-mailem s údaji o přepravě. Za platbu předem vám poskytujeme slevu 3 %, která se odečte přímo v nákupním košíku.
Pravděpodobně nejznámější a nejpohodlnější způsob platby v Evropě. Chcete-li nám zaplatit, jednoduše použijte svůj stávající účet PayPal. Ve většině případů okamžitě obdržíme potvrzení o platbě od společnosti PayPal, abychom mohli vaši objednávku okamžitě zpracovat. Služba PayPal je pro Vás zdarma - o poplatky se postaráme my. Bezplatné vrácení přes PayPal. Pokud vám něco nesedí, pošlete to zpět a PayPal uhradí náklady. Podrobnosti o této službě najdete zde: https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/refunded-returns. Ještě nemáte účet PayPal? Stačí se zaregistrovat na adrese www.paypal.de
"Platba přes Amazon" vám ještě více usnadní nakupování v našem internetovém obchodě, protože proces objednávky na našich webových stránkách mů žete dokončit velmi rychle pomocí informací, které jste si již uložili do svého účtu na Amazonu. Stačí se přihlásit pomocí údajůk účtu Amazon a vybrat platební a dodací údaje. To znamená, že u nás můžete platit, aniž byste museli zadávat své platební a adresní údaje. Pomocí služby "Pay with Amazon" mů žete nakupovat rychle a bezpečně.

 V zásadě neexistují žádná omezení pro placení pomocí služby Amazon Payments, ale společnost Amazon používá interní mechanismy hodnocení rizik, aby zkontrolovala, zda je platba schválena. Na toto rozhodnutí nemáme žádný vliv. Pokud společnost Amazon platbu neschválí, upozorníme vás na to e-mailem nebo telefonicky. V takovém případě můžete samozřejmě použít jakékoli jiné platební metody (v souladu s platnými pravidly). Pokud od nás neobdržíte e-mail nebo potvrzení objednávky, zkontrolujte prosím složku spamu nebo nás v případě pochybností kontaktujte přímo.
Objednávku můžete také snadno a bezpečně dokončit pomocí kreditní karty MasterCard, VISA nebo American Express. Za tímto účelem zadejte jako obvykle všechny údaje o své kreditní kartě a kontrolní číslo karty vydané v Německu. Díky šifrování SSL jsou vaše data přenášena prostřednictvím zabezpečeného připojení. To znamená, že vaše platba kreditní kartou je chráněná a bezpečná. 

 Po dokončení objednávky bude na vaší kreditní kartě rezervována faktura, která bude uvolněna k inkasu po odeslání objednávky. Upozorňujeme, že v závislosti na úvěrové instituci a typu použité karty může být částka stržena dříve. Další informace získáte u svého poskytovatele kreditní karty.
Na iPhonu, iPadu a Macu mů žete platit online pomocí Apple Pay a Safari. U modelů Mac bez Touch ID potřebujete k potvrzení platby iPhone nebo Apple Watch. Veškeré informace najdete zde: https://www.apple.com/de/apple-pay/.
S Giropay můžete platit rychle a snadno. Registrace není nutná. Vyberete si banku, jednoduše se přihlásíte pomocí údajů z internetového bankovnictví a uvolníte platbu prostřednictvím TAN. Platí pro ně stejné bezpečnostní standardy jako pro internetové bankovnictví.
Pokud si vyberete službu SOFORT Überweisung, rozhodnete se pro přední přímý bankovní převod v Německu. Objednávku můžete dokončit pomocí obvyklých údajů internetového bankovnictví. Registrace není nutná. Poté, co v internetovém obchodě zvolíte jako platební metodu SOFORT Überweisung, budete automaticky přesměrováni na bezpečně zašifrovaný platební formulář na stránkách sofort.com. Zde si vyberete svou banku a přihlásíte se pomocí obvyklých přístupových údajů. Nakonec převod uvolníte pomocí TAN. Maximální částka pro platby prostřednictvím Sofortüberweisung je v současné době 10 000 eur. 

 Upozorňujeme, že při tomto způsobu platby vám nemůžeme poskytnout slevu, protože transakci provádí externí poskytovatel služeb.
Vyhrazujeme si právo kdykoli upravit naše platební metody a v případě potřeby je navrhnout jinak.